+38 (098) 496 18 77
+38 (063) 410 40 05
main phone +38 (095) 134 20 28
email grepan.ua@gmail.com
Корзина
0товар(ов)

Ваша корзина покупок пуста.

+38 (098) 496 18 77
+38 (063) 410 40 05
main phone +38 (095) 134 20 28
email grepan.ua@gmail.com
Корзина
0товар(ов)

Ваша корзина покупок пуста.

Продукт успешно добавлен в корзину.

Видео Видео

Play video
Предыдущая

Портативний рукомийник з ТЕНом

Мобільний електродуш

Артикул: dush01

Краткая информация

Мобільний електродуш призначений для автономного прийняття душу в умовах відсутності централізованого водопостачання.


Для можливості прийняття душу необхідна наявність ємності з водою (відро, велика каструля та ін.), у який міститься пристрій, що працює від мережі електропостачання.


Пристрій складається з електронного блоку управління (1), трубчастого електронагрівача (2), занурювального насоса 12 В (3), герконового рівня та датчика температури води (4), шланга (5) та лійки душу (6).

>

До комплекту входить дистанційний пульт керування.


Електронний блок керування призначений: для включення та вимкнення трубчастого електронагрівача для регулювання заданої температури води для включення (вимкнення) занурювального 12В насоса


Трубчастий електронагрівач призначений для нагрівання води.


Занурювальний насос призначений для подачі води в лійку душу.


Герконовий рівень та датчик температури пов'язані з блоком керування та призначені для регулювання (контролю) рівня та температури води.


Пульт дистанційного радіокерування 433 МГц регулює температуру нагрівання води та включає 12В занурювальний насос.

Добавить отзыв

5 103 грн.

Доступность: Есть в наличии

Подробности

Трубчастий електронагрівник виконаний з нержавіючої труби у вигляді побутового кип'ятильника з нижньою зоною, що нагрівається, при цьому верхня зона залишається холодною. Холодна зона прикріплена до нержавіючої пластини, на якій встановлений електронний блок управління. Верхня частина герконового рівня та датчика температури також прикріплені до пластини, нижня частина, де безпосередньо знаходяться датчики, знаходиться в активній частині. частини електронагрівача. Занурювальні  насос 12В прикріплюється за допомогою скоби нижньої частини тіна на прохолодній зоні. Провід підключення насоса з'єднаний з електронним   блок управління. До насоса за допомогою перехідників підключається шланг, на якому кріпиться лійка душа.

Блок електронного керування виготовлений із самозагасаючого напівгерметичного пластику у вигляді прямокутної коробки, всередині якої знаходиться електронна частина. Зверху коробки розташований електронний індикатор. вимірювання температури води з торцевої частини виходить електричний шнур 220-110В.

 

Дополнительная информация

YouTube ID K7ubf1p2-a8

Напишите ваш собственный отзыв